Wróć do listy

Sławoborze, zachodniopomorskie

41 000 zł
964 zł/m2
Mieszkanie 42,53 m2 Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 41 000 zł
Miasto Sławoborze
Powierzchnia 42,53 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Sławoborze 18
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 4 100 zł
Numer oferty 185821X435192785
Termin wpłaty wadium 09-06-2022 Co to znaczy?

Opis

Starosta Powiatu Świdwińskiego ogłasza I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości, stanowiących własność Skarbu Państwa.

Sławoborze ul. Kolejowa 18

Adnotacje:

1. Przetarg odbędzie się w dniu 2022-06-15 o godz. 1000 pokój nr 10 w siedzibie Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Świdwinie przy ul. Kołobrzeskiej 43.
2. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie na konto Starostwa Powiatowego: Pekao S.A. 11 1240 3682 1111 0000 4200 9670 wadium, w terminie nie później niż do dnia 2022-06-09.

Historyczne ceny