Wróć do listy

Kołobrzeg, zachodniopomorskie

407 860 zł
8 266 zł/m2
Mieszkanie 49,34 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-36%
Zakończona
-36%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 407 860 zł
Miasto Kołobrzeg
Powierzchnia 49,34 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Kościuszki 16
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 40 786 zł
Numer oferty 184662X432478407
Termin wpłaty wadium 21-05-2022 Co to znaczy?

Opis

SYNDYK MASY UPADŁOŚCI SPRZEDA Z WOLNEJ RĘKI

– Sygn. akt: VII GUp 22/14

Prawo własności do lokalu niemieszkalnego numer 706B (nr hotelowy 739), położonego w Kołobrzegu przy ulicy Kościuszki nr 16, usytuowanego na VIII kondygnacji (VII piętro) o powierzchni użytkowej 49,34 m2, dla którego Sąd Rejonowy w Kołobrzegu, Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X, o wartości zgodnie z wyceną z dn. 7 lutego 2022r.: 582.660 zł (pięćset osiemdziesiąt dwa tysiące sześćset sześćdziesiąt złotych), a dla sprzedaży wymuszonej o wartości: 407.860 zł (czterysta siedem tysięcy osiemset sześćdziesiąt złotych), która to zarazem będzie ceną minimalną.

Oferty dotyczące nieruchomości, dla każdej osobno oferenci winni składać do kancelarii syndyka na adres: ul. Piłsudskiego 6, 75-511 Koszalin lub przesyłać na skrzynkę e-mail: [email protected], gdzie zastrzega się konieczność dostarczenia oryginalnie podpisanej oferty w terminie nie późniejszym niż w ciągu 3 dni od dnia przesłania oferty w formie elektronicznej.

Pierwsze rozpatrzenie ofert nastąpi w dn. 24 maja 2022r. po godz. 12:00. W przypadku zbliżonych cenowo ofert syndyk zarządzi przeprowadzenie aukcji, gdzie zastrzega się, iż aukcja nie będzie przeprowadzana w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Kolejne rozpatrzenie w przypadku wpływu następnych ofert następować będzie co tydzień (we wtorek) począwszy od 31 maja 2022r. – w zależności od napływu ofert spełniających warunki zawarte w niniejszym regulaminie.