Lubin, dolnośląskie
Szczegóły
Opis
ogłasza I przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości
pod budowę garażu
Położenie nieruchomości: województwo dolnośląskie, miasto Lubin , obręb 6, ul. Zielona.
Nieruchomość zlokalizowana jest w zabudowie szeregowej, w kompleksie garaży położonym przy ul. Zielonej. Dojazd do garaży odbywa się ulicą Zieloną, w kierunku do Kłopotowa.
W sąsiedztwie garaży znajduje się zakład produkcyjny, otoczenie stanowią tereny przemysłowe i rolne. Do zespołu garaży doprowadzona jest energia elektryczna.
Działka gruntu przeznaczona jest pod zabudowę jednokondygnacyjną, niepodpiwniczoną.
Nieruchomość stanowi własność Gminy Miejskiej Lubin i są wolne od długów i obciążeń.
1.Przetarg odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego w Lubinie przy ul. Jana Kilińskiego 10, w sali nr 126, w dniu 2 czerwca 2022r. o godz. 12:00. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest posiadanie dowodu wpłaty wadium oraz dokumentu tożsamości.
2.Wadium (w pieniądzu) w wysokości 700,00 zł, należy wpłacić w terminie do 27 maja 2022 r. na konto depozytowe Urzędu Miejskiego w Lubinie nr 08 1240 3464 1111 0010 2750 7835 Bank Pekao S. A. O/Wrocław.
Za wadium wpłacone w terminie uważa się to wadium, które najpóźniej w dniu 27 maja 2022 r. znajdzie się na wymienionym rachunku.
Historyczne ceny
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie