Wróć do listy

Trzonki, warmińsko-mazurskie

60 000 zł
Działka 0.1338 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 60 000 zł
Miasto Trzonki
Powierzchnia 0.1338 ha
Województwo warmińsko-mazurskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 12 000 zł
Numer oferty 183736X430309715
Termin wpłaty wadium 03-06-2022 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Pisza działając zgodnie z § 3 ust.1 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz. U. z 2021 r. poz. 2213) ogłasza publiczne przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Pisz, oznaczonych j.n.

Położenie nieruchomości – obręb ewidencyjny Trzonki,
Numer działki – 60/6,
Powierzchnia nieruchomości – 1338 m2
Numer KW – XXXX/XXXXXXXX/X,
Opis nieruchomości - nieruchomość niezabudowana
Cena wywoławcza nieruchomości – 60.000,00 zł + 23% podatku VAT
Wadium – 12.000,00 zł

Przetargi odbędą się dnia 8 czerwca 2022 r. w sali nr 64 w budynku Urzędu Miejskiego w Piszu przy ul. G. Gizewiusza 5:

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.