Wróć do listy

Rudzienice, warmińsko-mazurskie

677 000 zł
1 803 zł/m2
Obiekt 375,57 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 677 000 zł
Miasto Rudzienice
Powierzchnia 375,57 m2
Województwo warmińsko-mazurskie
Ulica Sportowa 5
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 67 700 zł
Numer oferty 183463X429670349
Termin wpłaty wadium 05-07-2022 Co to znaczy?

Opis

Wójt Gminy Iława
ogłasza pierwszy przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej

Rudzienice
ul. Sportowa 5

Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu oznaczona nr 241/1 o pow.
0,2100 ha, obręb Rudzienice, gmina Iława, zabudowana budynkiem
dwukondygnacyjnym podpiwniczonym, wybudowanym w 1981 r. Na parterze
budynku znajduje się przychodnia zdrowia, na 1 piętrze znajdują się 3
niewyodrębnione lokale mieszkalne, które posiadają odrębne wejście z tyłu
budynku. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 375,57 m2

1. Złożenie oferty w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Sprzedaż działki nr 241/1, obręb Rudzienice
zabudowanej budynkiem Ośrodka Zdrowia” w sekretariacie Urzędu Gminy w Iławie ul. Andersa 2A,
14-200 Iława, pok. 212, do dnia 5 lipca 2022 r. do godz. 1500

2. Wpłata wadium w gotówce, wynosząca 10 % ceny wywoławczej w wysokości 67.700,00 zł
do dnia 5 lipca 2022 r. na rachunek bankowy Gminy Iława o nr 88 8831 0002 2001 0100 0680 0008,
prowadzony w Banku Spółdzielczym w Iławie. Decyduje data wpływu gotówki na wskazany
nr rachunku bankowego

Historyczne ceny