Wróć do listy

Rogożewo, wielkopolskie

50 960 zł
971 zł/m2
Mieszkanie 52,46 m2 2 pokoje Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 50 960 zł
Miasto Rogożewo
Powierzchnia 52,46 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica
Liczba pokoi 2
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 18312X42886707
Termin wpłaty wadium 17-12-2018 Co to znaczy?

Opis

Syndyk sprzeda lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym położonym w Rogożewo, gmina Jutrosin, o powierzchni użytkowej 52,46 m2, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarni, do którego przynależą piwnica o pow. 22,62 m2 oraz pomieszczenie gospodarcze o pow. 18,06 m2, wraz z udziałem w gruncie. Dla nieruchomości urządzona jest księga wieczysta XXXX/XXXXXXXX/X. Sprzedaż dokonywana jest w trybie prawa upadłościowego. Wartość oszacowania wynosi 72.800 zł. Oferty z ceną nie niższą od 70% wartości oszacowania proszę przesłać na adres: Biuro syndyka Stanisław Świdroń, 60-121 Poznań, ul. Głogowska 187 w terminie do 17 grudnia 2018 r. do godziny 15. W razie pytań proszę o kontakt tel. 603 287 344, mail [email protected]

Historyczne ceny