Wróć do listy

Gruszczyn, wielkopolskie

30 000 zł
595 zł/m2
Mieszkanie 50,40 m2 2 pokoje Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 30 000 zł
Miasto Gruszczyn
Powierzchnia 50,40 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Swarzędzka 67
Liczba pokoi 2
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 182066X426398575
Termin wpłaty wadium 15-05-2022 Co to znaczy?

Opis

Należy skontaktować się z prowadzącym sprzedaż w kwestii dokładnych terminów złożenia oferty i wpłaty wadium.

Przedmiotem ogłoszenia jest udział wynoszący 1/2 w nieruchomości lokalowej – lokalu mieszkalnym nr 4 o powierzchni użytkowej 50,40 m2, stanowiący tylny prawy segment budynku mieszkalnego czterorodzinnego położonego w miejscowości Gruszczyn (gm. Swarzędz) przy ul. Swarzędzkiej 67.

Lokal funkcjonalnie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, skrytki i korytarza.

Lokal w obiekcie wykonanym w latach 70-tych, adaptacja na cele mieszkalne w latach 90-tych.

Nieruchomość zlokalizowana bezpośrednio przy Wydziale Produkcji Wody Aquanet w Gruszczynie.

Standard lokalu przeciętny. W lokalu widoczne ślady zużycia, w tym zacieki na suficie i ścianach. W pokojach głównie tapety na ścianie. Podłogi: drewno, linoleum, panele lub płytki. Na sufitach w pokojach kasetony. Zabudowa kuchenna o estetyce nieadekwatnej do aktualnych standardów estetyki. Łazienka wykończona przy użyciu materiałów o przeciętnej estetyce.

Lokal zamieszkały przez byłego małżonka upadłej. Wedle najlepszej wiedzy oferującego wobec małżonka upadłej nie toczy się postępowanie egzekucyjne na moment przygotowywania ogłoszenia.