Wróć do listy

Średnia Wieś, opolskie

31 500 zł
Działka 0.0359 ha 3 działek Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 31 500 zł
Powierzchnia 0.0359 ha
Województwo opolskie
Liczba działek 3
Ulica Szczecińska
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 3 150 zł
Numer oferty 181396X424829435
Termin wpłaty wadium 26-04-2022 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ NYSY
ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowych niezabudowanych, położonych w Nysie, w rejonie ul. Szczecińskiej, obręb Średnia Wieś
Dane ewidencyjne nieruchomości:
Działka nr 92/7, karta mapy 60; Symbol klasouż. dr, poz. Rej.: G615, o powierzchni 10 m2,nr księgi wieczystej XXXX/XXXXXXXX/X,
Działka nr 99/2, karta mapy 60; Symbol klasouż. Bp, poz. Rej.: G162, o powierzchni 264 m2,nr księgi wieczystej XXXX/XXXXXXXX/X,
Działka nr 102, karta mapy 60; Symbol klasouż. dr, poz. Rej.: G528, o powierzchni 85 m2,nr księgi wieczystej XXXX/XXXXXXXX/X
łączna powierzchnia działek stanowi: 359 m2
Opis nieruchomości - położenie:
Nieruchomości gruntowe, obejmujące niezabudowane dz. nr 92/7, 99/2 i 102 k.m. 60, położone w Nysie,
obręb Średnia Wieś, w rejonie ul. Szczecińskiej


Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 31.500,00 zł (słownie: trzydzieści jeden tysięcy pięćset złotych 00/100)
Warunki płatności: cena osiągnięta w przetargu wraz z należnym podatkiem od towarów i usług według obowiązujących przepisów płatna przed zawarciem umowy notarialnej.
Nabywca nieruchomości ponosi koszty notarialne i sądowe.
Przetarg odbędzie się w dniu 29 kwietnia 2022 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego
w Nysie ul. Kolejowa 15, sala nr 200 (II piętro) o godz. 10:00
Wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej należy wnieść w gotówce w kasie Urzędu Miejskiego w Nysie, ul. Kolejowa 15 lub na konto Gminy Nysa: ING Bank Śląski S.A. Nr 34 1050 1504 1000 0022 8890 9431, nie później niż do dnia 26 kwietnia 2022 r.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.