Wróć do listy

Lubanowo, zachodniopomorskie

237 000 zł
1 814 zł/m2
Dom 130,66 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 237 000 zł
Miasto Lubanowo
Powierzchnia 130,66 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica 21
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 180953X423791929
Termin wpłaty wadium 25-04-2022 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej xx sprzeda w trybie pisemnego konkursu ofert na sprzedaż z wolnej ręki prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w miejscowości Lubanowo 21, jednostka ewidencyjna 320601_2, Gmina Banie, obręb ewidencyjny 0003, Lubanowo, działka ewidencyjna nr 58 o powierzchni 0,9200 ha, symbol użytku RIIIa – grunty orne, Br-RIIIa – grunty rolne zabudowane, dla której Sąd Rejonowy w Gryfinie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą KW nr XXXX/XXXXXXXX/X za najwyższą zaoferowaną cenę, nie niższą niż cena oszacowania, tj. kwota w wysokości 237.000,00 zł (słownie: dwieście trzydzieści siedem tysięcy złotych) netto.
Nieruchomość posiada dostęp do uzbrojenia w postaci sieci elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, kanalizacja nie została podłączona do budynku. Dojazd do działki gruntu stanowi droga utwardzona wykonana z masy bitumicznej.
Nieruchomość położona jest w centralnej strefie miejscowości. W bezpośrednim otoczeniu znajduje się zabudowa zagrodowa oraz tereny o rolnym charakterze.
Częścią składową nieruchomości jest budynek jednorodzinny, mieszkalny, w zabudowie wolnostojącej, częściowo podpiwniczony, parterowy z nieużytkowym poddaszem. Powierzchnia użytkowa budynku z wyłączeniem kondygnacji piwnicznej wynosi 130,66 m2.