Wróć do listy

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

182 809 zł
4 128 zł/m2
Mieszkanie 44,29 m2 2 pokoje 4 piętro Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-54%
Zakończona
-54%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 182 809 zł
Miasto Bydgoszcz
Powierzchnia 44,29 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica Ku Wiatrakom 11
Liczba pokoi 2
Piętro 4
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 24 375 zł
Numer oferty 180023X421613869
Termin wpłaty wadium 16-05-2022 Co to znaczy?

Opis

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI
nr KW XXXX/XXXXXXXX/X

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Daniel Woźny na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 17-05-2022 r. o godz. 10:00 w budynku XII Wydziału Cywilnego Sądu Rejonowego w Bydgoszczy mającego siedzibę przy ul. Toruńskiej 64a w sali nr 13  odbędzie się pierwsza licytacja Lokalu mieszkalnego należącej  do uczestników postępowaniaxx położonego w Bydgoszczy,  ul. Ku Wiatrakom 11/90, dla której  Sąd Rejonowy w Bydgoszczy X Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę  wieczystą o numerze  XXXX/XXXXXXXX/X.
Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 42,40 m2. Mieskanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i WC.

Suma oszacowania wynosi 243 745,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 182 808,75 zł.
Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 24 374,50 zł. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: Bank Gospodarki Żywnościowej SA Centrala Wydział Bankowości Transakcyjnej 38 2030 0045 1110 0000 0238 7270 albo gotówką w siedzibie kancelarii komornika w Bydgoszczy przy ul. Juliusza Słowackiego 1 nie później niż do dnia 16-05-2022 r. Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu. Osoby wpłacające rękojmię przelewem zobowiązane są do wskazania numeru rachunku bankowego, na który należy dokonać ewentualnego zwrotu wpłaconej kwoty oraz okazania potwierdzenia dokonanej wpłaty przed przystąpieniem do licytacji.
Zgodnie z przepisem art. 976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.
Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości  lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w  tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję. Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.