Wróć do listy

Piasek Wielki, świętokrzyskie

7 491 zł
Działka 0.56 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 7 491 zł
Miasto Piasek Wielki
Powierzchnia 0.56 ha
Województwo świętokrzyskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 1 124 zł
Numer oferty 178973X419154769
Termin wpłaty wadium 29-05-2022 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy Przemysław Rogala - Kurator Kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Busku-Zdroju na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 30-05-2022 o godz. 08:00 w budynku Sądu Rejonowego w Busku - Zdroju z siedzibą przy Kosciuszki 5, 28-100 Busko Zdrój, odbędzie się druga licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest xx położonej przy Piasek Wielki , 28-136 Nowy Korczyn, dla której Sąd Rejonowy w Busku Zdroju (adres: ul. Kościuszki 5, Busko Zdrój, 28-100 Busko Zdrój) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
162 o pow. 0,5600ha - działka stanowi łąki trwałe w klasie IV.

Suma oszacowania wynosi 11 236,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 7 490,66 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 1 123,60 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 08:00 do godz. 15:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie mieszczącym się pod adresem: ul. Kosciuszki5, Busko Zdrój, 28-100 Busko Zdrój.

Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: NBS W SOLCU ZDROJU 91 8517 0007 0010 0163 7538 0001.

Historyczne ceny