Świnoujście, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
„PRZYMORZE”
Barlickiego 10/2B, 72-602 Świnoujście
zaprasza do składania ofert w
DRUGIM PRZETARGU NIEOGRANICZONYM w formie pisemnego przetargu ofertowego
na sprzedaż nieruchomości budynkowej położonej w Świnoujściu – Warszów, przy ul. Barlickiego
Oznaczenie nieruchomości – w skład nieruchomości wchodzi:
1) prawo wieczystego użytkowania działki nr 325/4 (obręb 12 m. Świnoujścia) o powierzchni 3.361 m2, dla której Sąd Rejonowy w Świnoujściu prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X,
2) stanowiący odrębną nieruchomość budynek po byłej kotłowni (składający się z trzech części: składu opału, kotłowni, trafostacji).
3) budynek przepompowni kanalizacyjnej- użytkowany zgodnie ze swoim przeznaczeniem.
Opis nieruchomości –nieruchomość gruntowa położona na prawobrzeżu miasta Świnoujścia, w dzielnicy Warszów, przy ul. Barlickiego. Otoczenie to tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej oraz tereny zielone. W pobliżu pełna infrastruktura miejska (szkoła, przedszkole, sklepy, ośrodek zdrowia, kościół) w dalszej części plaża i terminal LNG. Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej poprzez wewnętrzne ogólnodostępne drogi dojazdowe.
Działka wyposażona w liczne sieci uzbrojenia technicznego: woda, kanalizacja, gaz, energia elektryczna ( możliwość wykorzystania przyłączy do ewentualnej nowej inwestycji należy sprawdzić we właściwych przedsiębiorstwach dostarczających media).
Działka zabudowana jest budynkiem przemysłowym po byłej kotłowni składającym się z trzech części: składu opału, kotłowni, trafostacji , stanowiącym odrębny od gruntu przedmiot własności. Aktualnie nie użytkowany ze względu na stan techniczny, nadający się jednie do rozbiórki.
Budynkiem przepompowni kanalizacyjnej- użytkowanym zgodnie ze swoim przeznaczeniem. Działka obciążona bezpłatną służebnością drogową na rzecz ZWiK ograniczoną do pasa gruntu o szerokości 2 m wzdłuż przebiegu sieci kanalizacji sanitarnej o długości ok. 15 m, sieci instalacji elektrycznej o długości ok. 10 m, sieci oraz powierzchni pod przepompownią ph2 i rozdzielnicą sterująco-zasilającą, co łącznie daje ok. 80m2.
Przeznaczenie – wg wypisu z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Świnoujście (Uchwała Rady Miasta Świnoujścia nr XX/158/2004, Dz. Urz. Woj. Zachodniopomorskiego nr 22 z dnia 6 kwietnia 2004r.) – teren oznaczony MM.V.B.57. Są to tereny wyłącznie mieszkaniowe – zabudowa wielorodzinna klatkowa.
Termin i miejsce składania ofert – do 27 kwietnia 2022 r. godz. 12.00 w siedzibie Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej „Przymorze” w Świnoujściu, ul. Barlickiego 10/2B (oferty nadane drogą pocztową w tym terminie muszą dotrzeć do siedziby Sp-ni).
Otwarcie ofert – 28 kwietnia 2022r. godz. 12.00 w siedzibie Zarządu Spółdzielni.
Cena wywoławcza – 1 860 000,00 złotych
(sprzedaż zwolniona z podatku od towarów i usług na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 10 ustawy o podatku od towarów i usług)
Wadium – 93 000,00 złotych,
płatne na rachunek bankowy Spółdzielni w PKO BP S.A.
PKO BP S.A. O/ Świnoujście
nr rachunku 26 1020 4870 0000 5602 0002 4885
nieprzekraczalny termin uiszczenia wadium – 27 kwietnia 2022 r. (dzień uznania rachunku Spółdzielni)
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie