Wróć do listy

Kurzętnik, warmińsko-mazurskie

17 900 zł
Działka 0.05 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 17 900 zł
Miasto Kurzętnik
Powierzchnia 0.05 ha
Województwo warmińsko-mazurskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 1 800 zł
Numer oferty 178469X417974401
Termin wpłaty wadium 25-04-2022 Co to znaczy?

Opis

Oddział Terenowy Olsztyn
Sekcja Zamiejscowa w Działdowie

OGŁASZA KOLEJNY (2) PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, pochodzącej
z byłego PFZ położonej na terenie gminy Kurzętnik, powiat nowomiejski, woj. warmińsko –
mazurskie

Nieruchomość niezabudowana położona w obrębie Kurzętnik gm. Kurzętnik oznaczona w ewidencji gruntów
jako działka Nr 384 o pow. 0,0500 ha (tj. użytków rolnych – 0,0500 ha), w tym: łąki trwałe: ŁV- 0,0500 ha.
Dla nieruchomości urządzona jest Księga Wieczysta nr XXXX/XXXXXXXX/X -prowadzona przez Sąd Rejonowy
w Nowym Mieście Lub.

Przetarg odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2022 roku, o godz. 10:00
w siedzibie Oddziału KOWR w Olsztynie Sekcja Zamiejscowa w Działdowie,
ul. Marii Skłodowskiej- Curie 35
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi – 17.900,00 zł
(słownie: siedemnaście tysięcy dziewięćset złotych)
W cenie uwzględniono koszty przygotowania nieruchomości do sprzedaży
Wadium wynosi: 1.800,00 zł
Minimalne postąpienie 180,00 zł

Historyczne ceny