Wichów, lubuskie
Szczegóły
Opis
Ogłasza: pierwszy publiczny przetarg ustny na sprzedaż
nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Wichów
Wichów 42/2
Przetarg na działkę nr 42/2 obręb Wichów odbędzie się w dniu 11 maja 2022 r. o godz. 9:45 w sali Urzędu Gminy w Brzeźnicy ul. Zielonogórska 30. Wadium
płatne w podanej wyżej wysokości należy wnieść przelewem najpóźniej do 9.05.2022r, przy czym warunek wpłaconego wadium na konto będzie spełniony,
jeśli środki pieniężne zostaną wpłacone do 9.05.2022r i znajdą się na rachunku bankowym UG najpóźniej do dnia 9.05.2022r.
Wpłaty można dokonać na konto nr 36 96570007 0000 0017 3661 0007
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie