Wróć do listy

Wielkie Drogi, małopolskie

316 550 zł
2 473 zł/m2
Dom 128,01 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 316 550 zł
Miasto Wielkie Drogi
Powierzchnia 128,01 m2
Województwo małopolskie
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 48 700 zł
Numer oferty 178180X417297563
Termin wpłaty wadium 18-05-2022 Co to znaczy?

Opis

Naczelnik Pierwszego Urzędu Skarbowego Kraków podaje do publicznej wiadomości, że:
19 maja 2022 roku o godz. 12:00, w budynku Pierwszego Urzędu Skarbowego Kraków, przy
ul. Rzemieślniczej 20 w Krakowie, pok. 10 (parter), odbędzie się trzecia licytacja
nieruchomości należącej do zobowiązanego xx
Przedmiot licytacji
 Zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,1000 ha. Działka oznaczona numerem ewidencyjnym 124, położona w miejscowości Wielkie Drogi, gmina Skawina,
powiat krakowski, objęta księgą wieczystą numer XXXX/XXXXXXXX/X prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Wieliczce V Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Skawinie.
Działka znajduje się w odległości około 10 km od rynku w Skawinie oraz od granic miasta Krakowa. Położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 44. Posiada kształt regularny. Teren płaski. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i zagrodowa, lokalne obiekty handlowo- usługowe. Od północnej części działki tory kolejowe, za którymi znajduje się rzeka Wisła.
Działka zabudowana jest budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 128,01 m², składającym się z dwóch kondygnacji: parteru (salon, kuchnia z jadalnią, łazienka z wc, holl) oraz poddasza użytkowego (przedpokój, 3 pokoje, garderoba do dokończenia, łazienka z wc do wykończenia. Powierzchnia zabudowy- 93,50 m². Budowa rozpoczęta w 2008 roku. Budynek całkowicie podpiwniczony (wysokość pomieszczeń piwnicy 2,34 m). Konstrukcja murowana, elewacja styropian. Drzwi, okna PVC. Schody, stropy żelbetonowe. Dach konstrukcja drewniana, pokrycie blacha trapezowa. W budynku instalacja elektryczna, wodna, szambo, C.O., bojler elektryczny. Ogólny stan budynku przyjęto jako dobry.