Drzewociny, łódzkie
Szczegóły
Opis
działając na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r.o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2021 r. poz. 1899 z późn. zm.)
o g ł a s z a
I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości bez dostępu do drogi publicznej, położonej w obrębie geodezyjnym Drzewociny oznaczonej numerem 429/14 o powierzchni 0,1289 ha oraz numerem 429/13 o powierzchni 0,0130 ha. Działki stanowią jedną nieruchomość do wspólnego zagospodarowania o łącznej powierzchni 0,1419 ha – cena wywoławcza 60 000,00 zł brutto, w tym podatek VAT–11 219,51 zł.Działki nr 429/14 i 429/13 w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Dłutów przeznaczone są pod tereny zabudowy letniskowej(symbol planu 8.ML.14).
Dla w/w działek prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Pabianicach księga wieczysta XXXX/XXXXXXXX/X. Nieruchomość nie jest obciążona prawami osób trzecich i nie jest przedmiotem zobowiązań.
Przetarg odbędzie się w dniu 10 maja 2022 r. o godzinie 1000w siedzibie Urzędu Gminy w Dłutowie ul. Pabianicka 25
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 15% ceny wywoławczej brutto, co stanowi 9 000 zł.
Wadium winno być wpłacone na rachunek bankowy Urzędu Gminy w DłutowieNr 20 8788 0009 0300 1948 2050 0010 najpóźniej w dniu 5 maja 2022 r.z zaznaczeniem w tytule płatności, której działki dotyczy.
Osoba ustalona jako nabywca nieruchomości zostanie zawiadomionaw terminie 21 dni od dnia rozstrzygnięcia przetargu o miejscu i terminie zawarcia umowy notarialnej. Jeżeli ustalony nabywca nieruchomości nie stawi się bez usprawiedliwienia w miejscu i terminie podanym w zawiadomieniu Wójt Gminy może odstąpić od zawarcia umowy sprzedaży, a wpłacone wadium nie podlega zwrotowi.
Szczegółowe informacje dotyczące przetargu można uzyskać w Urzędzie Gminyw Dłutowie, ul. Pabianicka 25, pokój nr 14; tel. (44) 634-05-21 wew. 128.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie