Inowrocław, kujawsko-pomorskie
To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Szczegóły
Opis
Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 38,74 m2. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i WC. Lokal znajduje się na parterze budynku 5 piętrowego, podpiwniczonego. Wyposażony jest w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, gazową oraz sieć ciepłowniczą.
Budynek, w którym znajduje się lokal mieszkalny położony jest na osiedlu zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej w południowo-wschodniej części miasta. Sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkalna wielorodzinna. W bliskiej odległości od budynku znajduje się sklep, market, poczta, bank, fryzjer, przedszkole.
Licytacja odbędzie się dnia 28 kwietnia 2022 r. o godzinie 12:00 w kancelarii syndyka mieszczącej się przy ul. Dąbrowej 62 w Bydgoszczy.
Warunkiem udziału w licytacji jest wpłata wadium oraz stawienie się na licytacji w terminie i miejscu wskazanym w niniejszym ogłoszeniu.
Wartość szacunkowa lokalu, zgodnie z operatem szacunkowym sporządzonym w postępowaniu upadłościowym przez biegłego rzeczoznawcę majątkowego oszacowana została na kwotę 154 344,- zł netto.
Syndyk udzieli przybicia licytantowi oferującemu najwyższą cenę sprzedaży.
Cena wywoławcza stanowiąca cenę minimalną wynosi 154 344,- zł (sto pięćdziesiąt cztery tysiące trzysta czterdzieści cztery złote) netto.
Dopuszcza się kolejne postąpienia w kwotach co najmniej 500,00 zł lub wielokrotność tej kwoty.
Wpłaty wadium w wysokości 20% ceny wywoławczej tj. 30 868,80 zł należy dokonać na rachunek bankowy masy upadłości podany w regulaminie znajdującym się na stronie www.szulcwisniewski.pl. Wadium uważa się za zapłacone jeżeli uznanie rachunku bankowego masy upadłości kwotą wadium nastąpi najpóźniej w dniu 27 kwietnia 2022 r.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie