Wróć do listy

Silnowo, zachodniopomorskie

770 000 zł
596 899 zł/m2
Obiekt 1,29 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 770 000 zł
Miasto Silnowo
Powierzchnia 1,29 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 154 000 zł
Numer oferty 176649X413711961
Termin wpłaty wadium 03-06-2022 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ BORNEGO SULINOWA
na podstawie art. 38 ust. 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce
nieruchomościami ( t.j. Dz. U. z 2021r. poz. 1899)
OGŁASZA:
przetarg na sprzedaż niżej opisanej nieruchomości stanowiącej własność Gminy Borne
Sulinowo, który odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego w Bornem Sulinowie przy
Alei Niepodległości 6, pokój narad.

Nieruchomość gruntowa, zabudowaną budynkiem byłej szkoły oznaczona w ewidencji
gruntów i budynków działką Nr 131/3 o pow. 1,2923 ha, położona w miejscowości
Silnowo, obręb Silnowo, gmina Borne Sulinowo. Dla nieruchomości urządzona jest
księga wieczysta Nr XXXX/XXXXXXXX/X. Wykaz podano do publicznej wiadomości od
dnia 07.06.2021r. do dnia 28.06.2021r.

Cena wywoławcza wynosi: 770.000,00 zł, kwota zwolniona z podatku VAT.
 Wadium wynosi: 154.000,00 zł

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłata wadium w pieniądzu na rachunek Gminy
Borne Sulinowo: Pomorski Bank Spółdzielczy o/w Bornem Sulinowie nr 76 8581 1056
0300 2004 2000 0015 w terminie do dnia 3 czerwca 2022r.

Historyczne ceny