Wróć do listy

Wyszyny, wielkopolskie

62 150 zł
1 003 zł/m2
Mieszkanie 61,96 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 62 150 zł
Miasto Wyszyny
Powierzchnia 61,96 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica 77c
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 176423X413182669
Termin wpłaty wadium 28-04-2022 Co to znaczy?

Opis

Syndyk sprzeda z wolnej ręki w toku postępowania upadłościowego xx osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej udział wynoszący 1/2 część w prawie własności lokalu mieszkalnego nr 16 położonego w Wyszynach 77C (kw XXXX/XXXXXXXX/X), za cenę najkorzystniejszą dla masy upadłości, nie niższą niż 62.150,00 zł. Termin składania ofert: 28.04.2022r. Szczegółowe informacje o przedmiocie sprzedaży, wgląd do operatu szacunkowego, a także regulamin sprzedaży udostępnia syndyk po wcześniejszym kontakcie: e-mail: [email protected], tel. +48 603 229 777 .

Możliwość zapoznania się ze stanem lokalu wyłącznie po wcześniejszym kontakcie z syndykiem.