Piaseczno, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
OGŁASZA USTNY PRZETARG NIEOGRANICZONY
na sprzedaż nieruchomości:
oznaczonej nr działki 86/15 o pow. 0,2502 ha, położonej w obrębie ewidencyjnym Piaseczno, wpisanej do księgi wieczystej
nr KW XXXX/XXXXXXXX/X Cena wywoławcza 76 000,00 zł brutto
nieruchomość położona na terenie, dla którego nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego,
dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy nr 31/2019 dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z niezbędnymi urządzeniami budowlanymi,
działka posiada dostęp do gruntowej drogi gminnej, w której znajduje sieć wodociągowa, na części południowo – zachodniej nieruchomości rośnie drzewostan m.in. brzozy, wierzby, olchy, klony,
wadium dla działki nr 86/15 wynosi 7 600,00 zł.
Warunkiem dopuszczenia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 10 % ceny wywoławczej na konto sprzedającego
PBS o/Czaplinek 48 8581 1027 0400 0505 2000 0008 w taki sposób, aby wpłata była na koncie Urzędu Miejskiego najpóźniej
w dniu 20 kwietnia 2022 r.
Wadium wpłacone przez osobę, która wygrała przetarg zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia, a w przypadku uchylenia się przez tę osobę
od zawarcia umowy, wadium przepada na rzecz sprzedającego. Sprzedający zastrzega sobie możliwość odwołania przetargu jedynie z uzasadnionej przyczyny.
Przed otwarciem przetargu uczestnicy przetargu zobowiązani są do przedłożenia Komisji Przetargowej następujących dokumentów:
Potwierdzenie wpłaty wadium,
W przypadku osób fizycznych: dokument tożsamości,
W przypadku osób fizycznych pozostających w związku małżeńskim, w którym obowiązuje ustrój wspólności majątkowej małżeńskiej
w przetargu uczestniczą oboje małżonkowie lub jeden z małżonków, jeżeli posiada zgodę małżonka do dokonania określonej czynności prawnej - Oświadczenie małżonka – załącznik nr 1 (dokument do pobrania ze strony internetowej lub w Referacie Planowania Przestrzennego i Gospodarki Nieruchomościami tut. Urzędu pokój nr 3B),
Oświadczenie stanowiące - załącznik nr 2 (dokument do pobrania ze strony internetowej lub w Referacie Planowania Przestrzennego
i Gospodarki Nieruchomościami tut. Urzędu pokój nr 3B).
W przypadku osób fizycznych zamierzających nabyć nieruchomość w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą: dokument tożsamości oraz wyciąg z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej,
W przypadku osób prawnych lub innych jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej, a podlegających rejestracji: aktualny wypis z właściwego rejestru,
Pełnomocnictwo upoważniające do działania na każdym etapie postępowania przetargowego w przypadku gdy uczestnik jest reprezentowany przez pełnomocnika. Dokument stwierdzający udzielenie pełnomocnictwa - za wyjątkiem zwolnień wymienionych w załączniku do ustawy o opłacie skarbowej z dnia 16 listopada 2006 r. – podlega opłacie skarbowej w wysokości 17,00 zł. Opłatę można uiścić w Urzędzie Miejskim pokój nr 8 lub na konto bankowe PBS/O Czaplinek 86 8581 1027 0400 0505 2000 0003,
Przetarg odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2022 r. o godz. 10.00
w siedzibie Urzędu Miejskiego w Czaplinku, ul. Rynek 6
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie