Wróć do listy

Kotórz Mały, opolskie

19 960 zł
Działka 0.801 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 19 960 zł
Miasto Kotórz Mały
Powierzchnia 0.801 ha
Województwo opolskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 2 500 zł
Numer oferty 174493X408662609
Termin wpłaty wadium 29-03-2022 Co to znaczy?

Opis

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Opolu działając na podstawie
art. 12 ust.3, art. 27 i 29 ustawy z dnia 19 października 1991r. o gospodarowaniu nieruchomościami
rolnymi Skarbu Państwa (tj. Dz.U.2020 poz. 2243 ze zm.) oraz w oparciu o Rozporządzenie Ministra
Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 30 kwietnia 2012r. w sprawie szczegółowego trybu sprzedaży
nieruchomości Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa i ich części składowych, warunków obniżenia
ceny sprzedaży nieruchomości wpisanej do rejestru zabytków oraz stawek szacunkowych gruntów
(Dz. U. 2012 poz. 540 ze zmianami), podaje do publicznej wiadomości, że:
ogłasza II przetarg ustny nieograniczony (licytacje)
na sprzedaż nieruchomości gruntowy niezabudowanych wchodzących w skład ZWRSP,
położonych w obrębie Kotórz Mały, gmina Turawa, pow. opolski, woj. opolskim.

Kotórz Mały

Cena sprzedaży nieruchomości wynosi 19 960,00 zł – bez podatku Vat
(słownie: dziewiętnaście tysięcy dziewięćset sześćdziesiąt złotych 00/100)
• Minimalna wysokość postąpienia wynosi: 200,00 zł
• Wadium wynosi: 2500,00 zł

Historyczne ceny