Nakło Śląskie, śląskie
Szczegóły
Opis
D R U G A L I C Y T A C J A
- nieruchomości, dla której Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach Wydział V Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X oraz
- nieruchomości, dla której Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach Wydział V Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Ww. nieruchomości położone są miejscowości Nakło Śląskie przy ul. Obłoków i stanowią własność xx. w Warszawie. Zgodnie z treścią Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Świerklaniec nieruchomości położone są na obszarze mieszkaniowo-usługowym.
Nieruchomość zapisana w kw XXXX/XXXXXXXX/X składa się z działki nr 643/120 o powierzchni 0,2812 ha, tj. 2 812,0 m2 i jest zabudowana budynkiem wolnostojącym, który znajduje się w stanie surowym. Budynek został zbudowany w 2010 r. Prace budowlane od tego roku nie są prowadzone, brak dziennika budowy. Budynek trzykondygnacyjny (parter, piętro oraz piwnica). W piwnicy zlokalizowany został dwustanowiskowy garaż.
Nieruchomość zapisana w kw XXXX/XXXXXXXX/X składa się z działki nr 2798/120 o powierzchni 0,0636 ha, tj. 636,0 m2 i stanowi drogę dojazdową z drogi publicznej do działki nr 643/120.
Nieruchomości oszacowane są na kwotę: 1.142.608,00 zł.
(z czego 61.281,00 zł to nieruchomość XXXX/XXXXXXXX/X, a 1.081.327,00 zł to nieruchomość XXXX/XXXXXXXX/X).
Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: 761.738,67 zł.
Podane w obwieszczeniu kwoty są wartościami netto, przy czym sprzedaż nieruchomości w drodze licytacji publicznej będzie obciążona obowiązkiem uiszczenia podatku VAT w wysokości 23%.
Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 114.260,80 złnajpóźniej do momentu rozpoczęcia licytacji w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi, w gotówce płatnej w kancelarii komornika lub na konto: ING Bank Śląski SA 97 1050 1386 1000 0023 0356 2322
Nieruchomość można oglądać w dniu 28.03.2022r w godz. 10.00-10.30 oraz w dniu 06.04.2022r w godz. 15.30-16.00. O planowanym udziale w wizji należy powiadomić, także telefonicznie, komornika.
Akta sprawy można przeglądać w ciągu trzech dni bezpośrednio poprzedzających termin licytacji
w budynku Sądu Rejonowego w Tarnowskich Górach.
Operat szacunkowy ww. nieruchomości do wglądu w kancelarii komornika w godzinach otwarcia kancelarii tj. od poniedziałku do czwartku w godz. 8.00 - 15.00 oraz w piątek w godz. 8.00 - 14.00.
Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do przeprowadzenia licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem licytacji nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie spod egzekucji tej nieruchomości lub innych przedmiotów razem z nią zajętych i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.
Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione
w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie