Wróć do listy

Paniewo, kujawsko-pomorskie

221 276 zł
1 516 zł/m2
Dom 146,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 221 276 zł
Miasto Paniewo
Powierzchnia 146,00 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 29 504 zł
Numer oferty 171343X401285309
Termin wpłaty wadium 23-04-2022 Co to znaczy?

Opis

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Radziejowie działając na podstawie art. 110w § 3 ustawy z dnia
17/06/1966 r. o postępowaniu egzekucyjnym w administracji (Dz. U. z 2020 r., poz. 1427 t.j.), podaje do
publicznej wiadomości, że w dniu
24/05/2022 r. o godz. 12:00
w siedzibie Urzędu Skarbowego w Radziejowie, ul. Rolnicza 6, pok. nr 26 odbędzie się pierwsza licytacja
nieruchomości należącej do zobowiązanych: xx , stanowiącej prawo
własności nieruchomości rolnej gruntowej zabudowanej położonej w miejscowości Paniewo, gmina
Topólka, oznaczonej jako działka ewidencyjna nr 118/1 o powierzchni 0,8713 ha, dla której Sąd
Rejonowy w Radziejowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Nieruchomość znajduje się na terenie, dla którego brak jest miejscowego planu zagospodarowania
przestrzennego. Obszar nieruchomości nie jest objęty planem rewitalizacji.

Suma oszacowania wynosi 295.035,00 zł (słownie: dwieście dziewięćdziesiąt pięć tysięcy trzydzieści pięć
złotych) zaś cena wywołania jest równa 75% sumy oszacowania i wynosi 221.276,25 zł (słownie:
dwieście dwadzieścia jeden tysięcy dwieście siedemdziesiąt sześć złotych 25/100). Przystępujący do
licytacji powinien złożyć wadium w wysokości 1/10 sumy oszacowania, to jest 29.503,50 zł (słownie:
dwadzieścia dziewięć tysięcy pięćset trzy złote 50/100).

Historyczne ceny