Wróć do listy

Kawęczyn, świętokrzyskie

10 592 zł
Działka 0.64 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 10 592 zł
Miasto Kawęczyn
Powierzchnia 0.64 ha
Województwo świętokrzyskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 1 412 zł
Numer oferty 171239X401041741
Termin wpłaty wadium 03-04-2022 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy Przemysław Rogala - Kurator Kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Busku-Zdroju na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 04-04-2022 o godz. 08:00 w budynku Sądu Rejonowego w Busku - Zdroju z siedzibą przy Kosciuszki 5, 28-100 Busko Zdrój, odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest x x położonej przy ,Kawęczyn, 28-136 Nowy Korczyn, dla której Sąd Rejonowy w Busku Zdroju (adres: ul. Kościuszki , Busko Zdrój, 28-100 Busko Zdrój) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
474 o pow. 0,6400ha - działka stanowi grunty orne w klasie RIVa, RIVb.

Suma oszacowania wynosi 14 122,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 10 591,50 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 1 412,20 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 08:00 do godz. 15:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie mieszczącym się pod adresem: ul. Kosciuszki5, Busko Zdrój, 28-100 Busko Zdrój.

Historyczne ceny