Michałów, świętokrzyskie
Szczegóły
Opis
ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej
I. Drugi przetarg ustny nieograniczonyna sprzedaż nieruchomości gruntowej oznaczonej jako dz. nr 437/3 o pow. 0,3557 ha obręb Michałów gm. Michałów
Cena wywoławcza: 69 500 zł
wysokość wadium : 6 950 zł
Informacje o nieruchomości:
1. Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, sklasyfikowana jako grunty zadrzewione i zakrzewione – Lz, oznaczona w ewidencji gruntów
i budynków jako dz. nr 437/3 o pow. 0,3557 ha obręb Michałów, dla której Sąd Rejonowy w Pińczowie prowadzi Księgę Wieczystą
nr XXXX/XXXXXXXX/X.
2. Obszar w skład którego wchodzi przedmiotowa nieruchomość nie jest objęty aktualnie obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z zapisem Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Michałów nieruchomość leży na terenach oznaczonych jako zabudowa zagrodowa, zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.
3. Uzbrojenie terenu obejmującego nieruchomość: brak uzbrojenia.
4. Opisana nieruchomość jest wolna od obciążeń.
II. Informacje dotyczące przeprowadzenia przetargu
Drugi przetarg odbędzie się w dniu 1 kwietnia 2022 r.
w budynku Urzędu Gminy w Michałowie (Sala Konferencyjna) o godz. 10.00
Warunki przystąpienia do przetargu:
1. Wniesienie w terminie do dnia 29 marca 2022 r. wadiumw podanej wyżej wysokości.
2. W przetargach mogą brać udział osoby fizyczne i prawne, które wpłacą wadium w formie pieniądza
z oznaczeniem nieruchomości przelewem lub wpłata na konto Urzędu Gminy w Michałowie w Banku Spółdzielczym w Pińczowie f/Michałów Nr 24 8509 0002 2001 0009 3871 0020, w taki sposób, aby najpóźniej w dniu 29 marca 2022 r. znajdowało się na rachunku bankowym Urzędu Gminy w Michałowie.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie