Wróć do listy

Wschowa, lubuskie

56 400 zł
Działka 0.0806 ha 2 działek Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 56 400 zł
Miasto Wschowa
Powierzchnia 0.0806 ha
Województwo lubuskie
Liczba działek 2
Ulica Jesionowa
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 5 640 zł
Numer oferty 170905X400259513
Termin wpłaty wadium 12-04-2022 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa
ogłasza I ustny przetarg nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości stanowiącej mienie gminne,
który odbędzie się dnia
19 kwietnia 2022 r. o godzinie 12.30
w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy we Wschowie, przy ul. Rynek 1,
w Sali Gotyckiej, parter

) Nieruchomość niezabudowana położona w obrębie Wschowa, przy
ul. Jesionowej, oznaczona w ewidencji gruntów i budynków numerami działek
137/6, 115/10 o łącznej powierzchni 0,0806 ha, objętej księgą wieczystą
nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Cena wywoławcza nieruchomości: 56.400,00 zł netto (69.372,00 zł brutto)
Wadium: 5.640,00zł
Minimalne postąpienie: 570,00 zł

Przetarg rozpocznie się 19 kwietnia 2022 r. o godz. 12.30 w siedzibie Urzędu
Miasta i Gminy, przy ul. Rynek 1,67-400 Wschowa, Sala Gotycka, parter.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.