Wróć do listy

Wschowa, lubuskie

64 400 zł
Działka 0.092 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 64 400 zł
Miasto Wschowa
Powierzchnia 0.092 ha
Województwo lubuskie
Liczba działek 1
Ulica Magnoliowa
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 6 440 zł
Numer oferty 170903X400254829
Termin wpłaty wadium 12-04-2022 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa
ogłasza I ustny przetarg nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości stanowiącej mienie gminne,
który odbędzie się dnia
19 kwietnia 2022 r. o godzinie 12.30
w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy we Wschowie, przy ul. Rynek 1,
w Sali Gotyckiej, parter


Nieruchomość niezabudowana położona w obrębie Wschowa, przy
ul. Magnoliowej, oznaczona w ewidencji gruntów i budynków numerem działki
137/8 o powierzchni 0,0920 ha, objęta księgą wieczystą
nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Cena wywoławcza nieruchomości: 64.400,00 zł netto (79.212,00 zł brutto)
Wadium: 6.440,00zł
Minimalne postąpienie: 650,00 zł


Przetarg rozpocznie się 19 kwietnia 2022 r. o godz. 12.30 w siedzibie Urzędu
Miasta i Gminy, przy ul. Rynek 1,67-400 Wschowa, Sala Gotycka, parter.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.