Wróć do listy

Wschowa, lubuskie

67 100 zł
Działka 0.0958 ha 2 działek Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 67 100 zł
Miasto Wschowa
Powierzchnia 0.0958 ha
Województwo lubuskie
Liczba działek 2
Ulica Jesionowa
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 6 710 zł
Numer oferty 170900X400247803
Termin wpłaty wadium 05-04-2022 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa
ogłasza I ustny przetarg nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości stanowiącej mienie gminne,
który odbędzie się dnia
11 kwietnia 2022 r. o godzinie 12.30
w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy we Wschowie, przy ul. Rynek 1,
w Sali Gotyckiej, parter.

Nieruchomość niezabudowana położona w obrębie Wschowa, przy ul.
Jesionowej, oznaczona w ewidencji gruntów i budynków numerami działek
117/4, 116/7 o łącznej powierzchni 0,0958 ha, objętej księgą wieczystą
nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Cena wywoławcza nieruchomości: 67.100,00 zł netto (82.533,00 zł brutto)
Wadium: 6.710,00zł
Minimalne postąpienie: 680,00 zł

Przetarg rozpocznie się 11 kwietnia 2022 r. o godz. 12.30 w siedzibie Urzędu
Miasta i Gminy, przy ul. Rynek 1,67-400 Wschowa, Sala Gotycka, parter.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.