Wróć do listy

Wschowa, lubuskie

68 800 zł
Działka 0.0983 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 68 800 zł
Miasto Wschowa
Powierzchnia 0.0983 ha
Województwo lubuskie
Liczba działek 1
Ulica Magnoliowa
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 6 880 zł
Numer oferty 170897X400240777
Termin wpłaty wadium 05-04-2022 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa
ogłasza I ustny przetarg nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości stanowiącej mienie gminne,
który odbędzie się dnia
11 kwietnia 2022 r. o godzinie 12.30
w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy we Wschowie, przy ul. Rynek 1,
w Sali Gotyckiej, parter.

Nieruchomość niezabudowana położona w obrębie Wschowa, przy
ul. Magnoliowej, oznaczona w ewidencji gruntów i budynków numerem działki
116/3 o powierzchni 0,0983 ha, objęta księgą wieczystą
nr ZG1W/0008178/6.
Cena wywoławcza nieruchomości: 68.800,00 zł netto (84.624,00 zł brutto)
Wadium: 6.880,00zł
Minimalne postąpienie: 690,00 zł

Przetarg rozpocznie się 11 kwietnia 2022 r. o godz. 12.30 w siedzibie Urzędu
Miasta i Gminy, przy ul. Rynek 1,67-400 Wschowa, Sala Gotycka, parter.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.