Wróć do listy

Wschowa, lubuskie

63 800 zł
Działka 0.0911 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 63 800 zł
Miasto Wschowa
Powierzchnia 0.0911 ha
Województwo lubuskie
Liczba działek 1
Ulica Magnoliowa
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 6 380 zł
Numer oferty 170891X400226725
Termin wpłaty wadium 29-03-2022 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa
ogłasza I ustny przetarg nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości stanowiącej mienie gminne,
który odbędzie się dnia
04 kwietnia 2022 r. o godzinie 12.30
w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy we Wschowie, przy ul. Rynek 1, w
Sali Gotyckiej, parter


Nieruchomość niezabudowana położona w obrębie Wschowa, przy
ul. Magnoliowej, oznaczona w ewidencji gruntów i budynków numerem działki
137/3, o powierzchni 0,0911 ha, objętej księgą wieczystą nr
XXXX/XXXXXXXX/X.
Cena wywoławcza nieruchomości: 63.800,00 zł netto (78.474,00 zł brutto)
Wadium: 6.380,00zł Minimalne postąpienie: 640,00 zł




Przetarg rozpocznie się 04 kwietnia 2021 r. o godz. 12.30 w siedzibie Urzędu
Miasta i Gminy, przy ul. Rynek 1,67-400 Wschowa, Sala Gotycka, parter.


Wadium
Udział w przetargu mogą brać osoby fizyczne lub prawne, które wniosą wadium
w wysokości 10% ceny wywoławczej brutto w formie pieniężnej, dokonując
przelewu na konto bankowe Urzędu Miasta i Gminy we Wschowie w Banku
Spółdzielczym we Wschowie, numer: 41 8669 0001 0008 7258 4000 0033.
W tytule przelewu należy wpisać: „Wadium, działka nr …….. imię i nazwisko
osoby (osób) lub nazwę firmy oraz numer NIP, na czyją rzecz nieruchomość
będzie nabywana”.
Wadium musi być uznane na rachunku Miasta i Gminy Wschowa najpóźniej do
dnia 29 marca 2021 r.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.