Wróć do listy

Wschowa, lubuskie

64 400 zł
Działka 0.092 ha 2 działek Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 64 400 zł
Miasto Wschowa
Powierzchnia 0.092 ha
Województwo lubuskie
Liczba działek 2
Ulica Magnoliowa
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 6 440 zł
Numer oferty 170889X400222041
Termin wpłaty wadium 29-03-2022 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa
ogłasza I ustny przetarg nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości stanowiącej mienie gminne,
który odbędzie się dnia
04 kwietnia 2022 r. o godzinie 12.30
w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy we Wschowie, przy ul. Rynek 1, w
Sali Gotyckiej, parter


Nieruchomość niezabudowana położona w obrębie Wschowa, przy
ul. Magnoliowej, oznaczona w ewidencji gruntów i budynków numerami działek
115/9, 137/5 o łącznej powierzchni 0,0920 ha, objęta księgą wieczystą nr
XXXX/XXXXXXXX/X.
Cena wywoławcza nieruchomości: 64.400,00 zł netto (79.212,00 zł brutto)
Wadium: 6.440,00zł Minimalne postąpienie: 650,00 zł




Przetarg rozpocznie się 04 kwietnia 2021 r. o godz. 12.30 w siedzibie Urzędu
Miasta i Gminy, przy ul. Rynek 1,67-400 Wschowa, Sala Gotycka, parter.


Wadium
Udział w przetargu mogą brać osoby fizyczne lub prawne, które wniosą wadium
w wysokości 10% ceny wywoławczej brutto w formie pieniężnej, dokonując
przelewu na konto bankowe Urzędu Miasta i Gminy we Wschowie w Banku
Spółdzielczym we Wschowie, numer: 41 8669 0001 0008 7258 4000 0033.
W tytule przelewu należy wpisać: „Wadium, działka nr …….. imię i nazwisko
osoby (osób) lub nazwę firmy oraz numer NIP, na czyją rzecz nieruchomość
będzie nabywana”.
Wadium musi być uznane na rachunku Miasta i Gminy Wschowa najpóźniej do
dnia 29 marca 2021 r.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.