Wróć do listy

Rosko, wielkopolskie

53 000 zł
53 000 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 53 000 zł
Miasto Rosko
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 168944X395666851
Termin wpłaty wadium 15-03-2022 Co to znaczy?

Opis

Syndyk Masy Upadłości osoby fizycznej CENA NETTO

SPRZEDA
(własność) działkę gruntową zabudowaną XXXX/XXXXXXXX/X za łączną cenę nie niższą, niż 53.000 PLN netto

Warunki ogólne konkursu:
1. Konkurs zostanie przeprowadzony zgodnie z warunkami zawartymi w Regulaminie, opublikowanym na stronie internetowej www.ko-restrukturyzacja.pl
2. Termin składania ofert upływa 15 marca 2022r.
3. Jedynym kryterium wyboru oferty jest cena.
4. Syndyk zastrzega sobie prawo swobodnego wyboru oferty, prawo odrzucenia oferty, prawo unieważnienia konkursu ofert w całości bez podania przyczyny, prawo unieważnienia wyniku konkursu ofert bez podania przyczyny oraz prawo odstąpienia od oferty bez podania przyczyny.

Regulamin uzyskać można na stronie internetowej www.ko-restrukturyzacja.pl lub w siedzibie syndyka ul. Bóżnicza 1/28, 61-751 Poznań, tel. 61-2270942 Zapoznanie się ze stanem przedsiębiorstwa upadłego i wyceną majątku po uprzednim uzgodnieniu terminu.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.