Zaczernie, podkarpackie
Szczegóły
Opis
Działając na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U z 2021 r., poz. 1899 z późn. zm.)
ogłasza
III przetarg ustny nieograniczony (licytacja) na sprzedaż nieruchomości położonych w Zaczerniu gm. Trzebownisko, woj. podkarpackie, stanowiącej własność Gminy Trzebownisko, oznaczonych jako:
- nr 2768/31 o pow. 0,0590 ha
cena wywoławcza 54 000,00 zł za całość netto
wadium wynosi 6 000,00 zł
Cena nieruchomości podlega zwolnieniu z podatku Vat
Postąpienie nie może być niższe niż 1% ceny wywoławczej z zaokrągleniem do pełnych dziesiątek złotych.
Działki nie są objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Trzebownisko uchwalonym przez Radę Gminy Trzebownisko uchwałą nr XII/119/99 z dnia 17.12.1999r. z późn. zm. Działki nr 2768/30, nr 2768/31 położone są w terenach oznaczonych Mu tj. obszary zabudowane i które mogą być przeznaczone pod zabudowę. Działki są objęte księgą wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X. Działki nie mają wydanych warunków zabudowy. Działki nie posiadają drogi dojazdowej- brak dojazdu.
Nieruchomości zlokalizowane są w sąsiedztwie zabudowań w południowo- wschodniej części wsi Zaczernie.
Kształt działek określono w skali ocen jako dobry, teren płaski. Od strony południowej działki sąsiadują z terenami zabudowanymi, natomiast z pozostałych stron znajdują się grunty podobne, porośnięte roślinnością łąkową. Działki znajdują się w zasięgu uzbrojenia.
Historyczne ceny
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie