Wróć do listy

Ostrowiec Świętokrzystki, świętokrzyskie

466 607 zł
416 zł/m2
Obiekt 1 123,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 466 607 zł
Powierzchnia 1 123,00 m2
Województwo świętokrzyskie
Ulica Antoniego Hedy Ps. Szary
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 62 214 zł
Numer oferty 168296X394149235
Termin wpłaty wadium 16-03-2022 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrowcu Świętokrzyskim Rafał Fronczek Kancelaria Komornicza nr II w Ostrowcu Świętokrzyskim podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 17-03-2022 o godz. 11:00

rozpocznie się pierwsza elektroniczna licytacja użytkowania wieczystego nieruchomości należącej do dłużnika: xx położonej przy Antoniego Hedy ps. Szary , 27-400 Ostrowiec Św., dla której SĄD REJONOWY OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Działka nr ewid. 6/17 o pow. 0,3918 ha, działka nr ewid. 2/39 o pow. 0,1143 ha. Działki o kształcie nieregularnym, prostokątne, położone na płaskim terenie. Brak bezpośredniego dostępu do drogi. Dojazd do drogi poprzez działkę nr 2/40. Teren zabudowany, zagospodarowany. Na działkach budynek o charakterze produkcyjnym, jednokondygnacyjny, stan techniczny dobry, pow. użytkowa 1123 m2.

Licytacja zakończy się 24.03.2022 o godz. 14:00.

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę 622 142,00 zł, zaś cena wywołania wynosi 3/4 wartości szacunkowej tj. 466 606,50 zł.





Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 62 214,20 zł..

Nieruchomość można oglądać w ciągu dwóch tygodni przed licytacją w godzinach od 10.00 do 18.00.


Sprzedaż w drodze licytacji elektronicznej jest dokonywana za pośrednictwem systemu teleinformatycznego dostępnego pod adresem:


https://elicytacje.komornik.pl/



Warunkiem udziału w przetargu jest utworzenie indywidualnego konta w systemie teleinformatycznym. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 62 214,20 zł.. Rękojmię należy złożyć na rachunek bankowy komornika numer 12 1600 1462 1860 0289 1000 0004 najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu. Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika. Przepisu art. 964 nie stosuje się.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.