Wróć do listy

Sól-Kiczora, śląskie

188 267 zł
188 267 zł/m2
Dom 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 188 267 zł
Miasto Sól-Kiczora
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo śląskie
Ulica 30a
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 28 240 zł
Numer oferty 167977X393402137
Termin wpłaty wadium 31-03-2022 Co to znaczy?

Opis


O B W I E S Z C Z E N I E
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Żywcu Adriana Bidzińska Kancelaria Komornicza nr III w Żywcu zawiadamia na podstawie  art. 953 kpc w związku z art. 983 kpc, że w dniu 01-04-2022 r.  o godz. 10.00 w sali nr 46 Sądu Rejonowego w Żywcu odbędzie się:

D R U G A    L I C Y T A C J A

nieruchomości oznaczonej jako:
Nieruchomość gruntowa zabudowana wolnostojącym budynkiem mieszkalnym,parterowym z użytkowym poddaszem, obj. KW XXXX/XXXXXXXX/X, położona w miejscowości Sól-Kiczora o nadanym numerze adresowym 308A,  w gminie Rajcza, powiat żywiecki, składająca się z jednej  działki o nr ewidencyjnym:
- 12426/12 o powierzchni 0.0933ha

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę:  282.400,00 zł.
Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: 2/3 wartości oszacowania tj. kwotę: 188.266,67 zł.

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10 % ceny oszacowania nieruchomości, tj. kwotę 28.240,00 zł najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg w gotówce lub w postaci książeczki oszczędnościowej Banków upoważnionych według prawa bankowego do jej wystawienia, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia Sądu.

rachunek bankowy do wpłaty wadium:10 1050 1070 1000 0090 9222 0533 ING Bank Śląski S.A.

Nieruchomość można oglądać w ciągu dwóch tygodni przed licytacją po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z komornikiem.
Elaborat szacunkowy tej nieruchomości znajduje się do wglądu w biurze komornika.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do przeprowadzenia licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem licytacji nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie spod egzekucji tej nieruchomości lub innych przedmiotów razem z nią zajętych i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję. Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.

Sprzedaż nie jest opodatkowana podatkiem VAT.

Nabywca zobowiązany jest uiścić podatek PCC zgodnie z art. 1 ust. 1 pkt 1 lit. a Ustawy z dnia 09-09-2000 r. o podatku od czynności cywilnoprawnych .


Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.