Wróć do listy

Gródek Nad Dunajcem, małopolskie

990 000 zł
14 284 zł/m2
Mieszkanie 69,31 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 990 000 zł
Powierzchnia 69,31 m2
Województwo małopolskie
Ulica 83
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 49 500 zł
Numer oferty 167619X392563701
Termin wpłaty wadium 18-03-2022 Co to znaczy?

Opis

Zarządca masy sanacyjnej dłużnika prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą xx z siedzibą w Tuszynie oraz Syndyk masy upadłości prowadzącego działalność gospodarczą xx

OGŁASZAJĄ PRZETARG
NA SPRZEDAŻ Z WOLNEJ RĘKI:
1/. Prawa własności samodzielnego lokalu mieszkalnego nr 57 o pow. użytkowej 69,31 m2 wraz z udziałem wynoszącym 6931/367358 w gruncie oraz w częściach wspólnych budynku nr 83 położonego w Gródku nad Dunajcem, dla którego Sąd Rejonowy w Nowym Sączu prowadzi księgę wieczystą KW nr XXXX/XXXXXXXX/X.
2/. Sprzedaż lokalu mieszkalnego nastąpi za łączną cenę brutto nie niższą niż 990.000 zł netto (słownie: dziewięćset dziewięćdziesiąt tysięcy zł) netto.
II/. Oferty na zakup nieruchomości należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem "Przetarg Gródek nad Dunajcem" w terminie do dnia 18 marca 2022 r. pocztą na adres siedziby przedsiębiorstwa dłużnika Daniela Gogolewskiego w Tuszynie, 58-207 Tuszyn 6 lub w sekretariacie w dni robocze w godz. 8.00 - 16.00. W przypadku przesłania oferty za pośrednictwem poczty o zachowaniu terminu złożenia decyduje data wpływu oferty.
Otwarcie ofert nastąpi
w dniu 25 marca 2022 r. o godzinie 12.00
w siedzibie firmy
DRG - AGRO GROUP w Tuszynie.
III/. Warunkiem przyjęcia oferty do rozpatrzenia jest wpłata przez oferenta wadium w wysokości 5 % łącznej ceny wywołania. Wadium należy wpłacić na rachunek bankowy masy sanacyjnej nr PKO BANK POLSKI 98 1020 5095 0000 5502 0159 2922 w terminie zakreślonym do składania ofert. Dowód wpłaty wadium należy załączyć do oferty. Zawartość oferty oraz inne warunki przetargu określa Regulamin przetargu zamieszczony na stronie internetowej: