Wróć do listy

Martiany, warmińsko-mazurskie

192 600 zł
496 zł/m2
Obiekt 388,00 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 192 600 zł
Miasto Martiany
Powierzchnia 388,00 m2
Województwo warmińsko-mazurskie
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 19 260 zł
Numer oferty 167618X392561359
Termin wpłaty wadium 15-03-2022 Co to znaczy?

Opis

ZARZĄDCA MASY SANACYJNEJ DŁUŻNIKA xx
1. Przedmiotem przetargu ofertowego jest sprzedaż praw własności nieruchomości należących do masy sanacyjnej:

b. prawo własności udziału w wysokości 418/10000 w nieruchomości gruntowej zabudowanej stanowiącej działkę ewidencyjną nr 190 o powierzchni 9,0897 ha położonej w miejscowości Martiany, obręb 0026 Martiany, gmina wiejska Kętrzyn, powiat kętrzyński, województwo warmińsko - mazurskie objętej księgą wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X wraz z prawem do wyłącznego korzystania z części działki nr 190 o powierzchni 0,2809 ha zabudowanej budynkiem użytkowym o powierzchni zabudowy 388 m2 i 1/2 budynku gospodarczego o powierzchni zabudowy 28 m2 oznaczonej w dokumentacji geodezyjno-technicznej nr 4 za cenę wywoławczą 192 600,00 zł netto.

2. Cena została podana w kwocie netto. W przypadkach przewidzianych przepisami prawa cena zostanie powiększona o należny podatek od towarów i usług.
3. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest złożenie pisemnej, wiążącej i bezwarunkowej oferty w terminie do dnia 15 marca 2022 roku do godz. 14:00 na adres biura Zarządcy mieszczącego się w Katowicach (40-311) przy ulicy Chłodnej 2. W przypadku złożenia oferty za pośrednictwem poczty decyduje data wpływu do biura Zarządcy.
4. Oferta powinna zostać złożona w zamkniętej, opieczętowanej kopercie z dopiskiem "Przetarg - nieruchomości - ASPEKT". Wraz z ofertą należy złożyć dowód wpłacenia wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej nieruchomości, w odniesieniu do której została złożona oferta.