Lubin, dolnośląskie
Szczegóły
Opis
w Lubinie i zapraszają do składania ofert na jej łączne nabycie następujących zasadach:
I. Syndyk ogłasza przetarg nieograniczony w trybie art. 323 Prawa upadłościowego
i naprawczego na dzień 1 marca 2022r, w którym przedmiotem sprzedaży jest:
1. nieruchomość położona w Lubinie przy ul. Kamiennej 1J, stanowiąca działki gruntu nr 766/1, 766/2 dla której prowadzone są księgi wieczyste nr XXXX/XXXXXXXX/X, zabudowane częścią budynku usługowego;
- cena wywołania, która stanowi równocześnie wartość oszacowania wynosi 986.460,00 zł netto (dziewięćset osiemdziesiąt sześć tysięcy czterysta sześćdziesiąt złotych 00/100).
- wadium wynosi 10% ceny wywołania netto to jest 98.646,00 zł (dziewięćdziesiąt osiem tysięcy sześćset czterdzieści sześć złotych 00/100).
Sprzedaż Nieruchomości przeprowadzana będzie w formie konkursu ofert na podstawie przepisów art. 323 ustawy Prawo upadłościowe i naprawcze regulującego przedmiotową sprzedaż mienia z wolnej ręki, w oparciu o przepisy obowiązujące w dniu ogłoszenia upadłości tj. 10-05-2011 r. (Prawo upadłościowe z dnia 28 lutego 2003 r. (Dz.U. Nr 175, poz. 1361).
Warunkiem dopuszczenia oferty do sprzedaży jest:
a) wpłacenie przez oferenta wadium na konto sprzedawcy w PKO BP SA nr konta: 98 1020 5226 0000 6102 0309 9355 w terminie do dnia 28 lutego 2022r. do godz. 15:00 (liczy się data i godzina wpływu na konto).
b) złożenie pisemnej oferty w zamkniętej kopercie opatrzonej napisem: "OFERTA NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI KB BUDMAX", w sekretariacie Biura Syndyka przy ul. Kamiennej 1J/21 59-300 Lubin do dnia 28 lutego 2022r. do godz. 15:00.
Historyczne ceny
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie