Wróć do listy

Kolonia Brużyca, łódzkie

57 188 zł
Działka 4.1517 ha 3 działek Licytacja komornicza Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 57 188 zł
Powierzchnia 4.1517 ha
Województwo łódzkie
Liczba działek 3
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 7 625 zł
Numer oferty 166405X389720513
Termin wpłaty wadium 13-03-2022 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zgierzu Przemysław Kowalczyk na podstawie art. 953 kpc w zw. z 955 kpc zawiadamia, że: w dniu 14-03-2022r. o godz.14:00 w budynku Sądu Rejonowego w Zgierzu w sali nr XI, odbędzie się
PIERWSZA LICYTACJA

oznaczonych poniżej nieruchomości należących do dłużnika xx , położonych w miejscowości 95-070 Aleksandrów Łódzki, Kolonia Brużyca, dla których Sąd Rejonowy w Zgierzu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgi wieczyste o nr KW:

b) KW XXXX/XXXXXXXX/X - udział w wysokości 1/4 części we współwłasności. Suma oszacowania nieruchomości wynosi 76 250,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 ceny oszacowania i wynosi 57 187,50 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złozyć rękojmię w kwocie 7 625,00 zł
Przedmiotowa nieruchomość jest niezabudowaną nieruchomością gruntową, oznaczoną jako trzy działki geodezyjne. Tereny działki 111, 113 i 121 są niezagospodarowane, nieogrodzone i porośnięte trawą. Działki mają możliwość uzbrojenia w energię elektryczną i sieć wodociągową. Działki geodezyjne o numerach ewidencyjnych 111, 113 i 121 posiadają łącznie powierzchnię 41 517 m2. Działki nie tworzą jednej całości techniczno-użytkowej. Działki 111 i 113 mogą tworzyć jedną całość techniczno-użytkową, zaś działka 121 położona jest w pewnej odległości od nich. Wszystkie działki są niezabudowane i niezagospodarowane