Kostkowice, śląskie
Szczegóły
Opis
ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej
oznaczonej jako pgr. 268/24 obręb geodezyjny Kostkowice
Oznaczenie nieruchomości:
• Wg katastru: 268/24 obręb Kostkowice
• Księga Wieczysta: XXXX/XXXXXXXX/X
Powierzchnia nieruchomości: 1840 m2
Opis nieruchomości: Nieruchomość gruntowa, zabudowana budynkiem mieszkalnym i gospodarczym, położona w miejscowości Kostkowice przy ul. Dworskiej nr 18. Zlokalizowana w sąsiedztwie luźnej zabudowy mieszkaniowej, gazowej stacji redukcyjno pomiarowej i terenów niezabudowanych. Nieruchomość położona jest około 300 m od skrzyżowania ul. Dworskiej z drogą powiatową 2619S relacji Cieszyn – Dębowiec – Ochaby i około 3 km od centrum Dębowca. Teren nie ogrodzony, posiadający podstawowe uzbrojenie tj. energia elektryczna, wodociąg, i gaz. Przeznaczenie nieruchomości i sposób jej zagospodarowania Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Dębowiec, zatwierdzonym Uchwałą Rady Gminy Dębowiec nr 220/XXXI/2017 z dnia 19 września 2017 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Dębowiec, opublikowaną Dz. Urz. Woj. śląskiego nr poz. 5097 z dnia 28 września 2017 r., nieruchomość znajduje się w terenie: KIMNU tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej i 7KDW tereny dróg wewnętrznych.
Cena wywoławcza nieruchomości: 130.000,00 zł (słownie sto trzydzieści tysięcy złotych 00/100). Wadium w złotych: 6.500,00 zł (słownie: sześć tysięcy pięćset złotych 00/100)
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie