Wróć do listy

Wójtowo, warmińsko-mazurskie

345 000 zł
Działka 14.7411 ha 8 działek Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 345 000 zł
Miasto Wójtowo
Powierzchnia 14.7411 ha
Województwo warmińsko-mazurskie
Liczba działek 8
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 46 000 zł
Numer oferty 165553X387725129
Termin wpłaty wadium 24-03-2022 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Lidzbarku Warminskim Michał Kędzierski na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 25-03-2022 o godz. 09:20 w budynku Sądu Rejonowego w Lidzbarku Warmińskim z siedzibą przy Bartoszycka 4a, 11-100 Lidzbark Warmiński, pokój 110, , odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: x położonej przy Wójtowo 11-135 Lubomino, dla której SĄD REJONOWY LIDZBARK WARMIŃSKI IV WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Licytacja nieruchomości rolnej o powierzchni 14,7411 ha, składającej się z działek nr 7/3, 28/1, 56/2, 57, 63, 64, 65 i 66/1 obręb Wójtowo, położonej w Wójtowie, gmina Lubomino, powiat lidzbarski, województwo warmińsko-mazurskie, posiadającej założoną księgę wieczystą w IV Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Lidzbarku Warmińskim nr XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania wynosi 460 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 345 000,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 46 000,00 zł. Rękojmia powinna być złożona najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: Bank Millennium S.A. 81116022020000000080281396.

Historyczne ceny