Parsęcko, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
ogłasza
pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż niżej wymienionych nieruchomości niezabudowanych, położonych w miejscowości
Parsęcko, stanowiących własność Gminy Szczecinek.
W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Szczecinek działki oznaczone są symbolem "50 MN,U- jako tereny zabudowy
jednorodzinnej, tereny zabudowy usługowej".
Parsęcko 305/1
Przetargi odbędą się we wskazanych godzinach podanych w tabeli powyżej w dniu 8 marca 2022 r. (wtorek) w siedzibie Urzędu Gminy
Szczecinek przy ul. Pilskiej 3, sala konferencyjna II piętro budynku.
Warunkiem przystąpienia do przetargów jest wpłacenie wadium w odpowiedniej kwocie ze wskazaniem, której nieruchomości dotyczy,
najpóźniej do dnia 02.03.2022 r. na rachunek bankowy Gminy Szczecinek prowadzony przez Bank Spółdzielczy w Jastrowiu Oddział
w Szczecinku nr 26 8935 0009 1344 9079 2000 0010. Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek
Gminy Szczecinek, nie później niż do dnia 02.03.2022 r.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie