Wróć do listy

Głazów, zachodniopomorskie

219 000 zł
302 zł/m2
Obiekt 726,10 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 219 000 zł
Miasto Głazów
Powierzchnia 726,10 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 164522X385310527
Termin wpłaty wadium 01-03-2022 Co to znaczy?

Opis

Syndyk Masy Upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda z wolnej ręki, za najwyższą zaoferowaną cenę
udział 49/100 w prawie własności nieruchomość gruntowej rolnej w Głazowie, jedn. ewid. Myślibórz, działka nr 72 o pow. 0,8724 ha, zabudowanej budynkiem magazynowo – przetwórczym o pow. 726,10 m² oraz placami utwardzonymi, KW XXXX/XXXXXXXX/X – za cenę nie niższą niż 219.000,00 zł,
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie ofert zgodnie z regulaminem – dostępny pisemnie lub elektronicznie. Oferty nie spełniające warunków regulaminu nie będą rozpatrywane, płatność ceny najpóźniej w dniu podpisania umowy sprzedaży, bez jakichkolwiek potrąceń.
Oferty należy składać jednocześnie: na ręce syndyka (Syndyk Masy Upadłości Elżbieta Ahl, ul. Kazimierza Pułaskiego 7/16, 70-322 Szczecin) oraz na ręce Sędziego Komisarza (Sędzia Komisarz SSR Patrycja Ossowska, Sąd Rejonowy Szczecin – Centrum w Szczecinie Wydział XII Gospodarczy, ul. Narutowicza 19, 70-231 Szczecin) w terminie do dnia 01.03.2022r. – obydwie do godziny 14.30. (liczy się data wpływu).
Oferty składać należy w zamkniętych kopertach z dopiskiem „PRZETARG UDZIAŁ – DZIAŁKA nr 72, XII GUp 88/21”. Otwarcie ofert nastąpi po upływie 7 dni od terminu do ich składania.