Ossów, mazowieckie
Szczegóły
Opis
1. Operat szacunkowy sporządzony przez biegłego sądowego Małgorzatę Dzikoń w dniu 10 lipca 2021 roku udostępniony jest do wglądu w biurze syndyka (po uprzednim ustaleniu terminu za pośrednictwem poczty elektronicznej), mieszczącym się przy ul. Marszałkowskiej 9/15 lok. 53., 00-626 w Warszawie,
2. Oferent przed złożeniem oferty zobowiązany jest do szczegółowego zapoznania się z regulaminem postępowania konkursowego i aukcji oraz ze stanem prawnym przedmiotu sprzedaży.
3. Cena wywoławcza przedmiotu postępowania wynosi nie mniej niż 14.000,00 zł (czternaście tysięcy 00/100 złotych).
4. Oferty należy składać w nieprzekraczalnym terminie 14 dni od dnia ukazania się w Monitorze Sądowym i Gospodarczym ogłoszenia o sprzedaży (tj. do dnia 10 lutego 2022 r.), na adres: Biuro Syndyka, ul. Marszałkowska 9/15 lok. 53, 00-626 Warszawa. Decydująca jest data wpływu oferty do Biura Syndyka. Oferta, która wpłynęła po terminie nie będzie rozpatrywana.
5. Oferta wraz z wymaganymi dokumentami powinna być umieszczona w zamkniętej kopercie, którą należy umieścić w drugiej, większej kopercie. Każda z tych kopert powinna być zaadresowana do wskazanego Syndyka wraz z podaniem sygnatury akt XIX GUp 531/21 oraz dopiskiem: „NIE OTWIERAĆ – OFERTA w postępowaniu upadłościowym Justyny Kosińskiej – OSSÓW” i zawierać dokładne oznaczenie składającego ofertę.
6. Warunkiem uczestnictwa w postępowaniu konkursowym jest wpłacenie wadium w wysokości 1.400,00 zł (słownie: jeden tysiąc czterysta 00/100 złotych). Wadium należy wpłacić przelewem na rachunek bankowy masy upadłości Justyny Kosińskiej w upadłości w banku Santander Bank Polska S.A. o numerze 56 1090 2590 0000 0001 4816 3676 8487, z dopiskiem „Wadium w postępowaniu konkursowym – sygn. akt. XIX GUp 531/21 – OSSÓW”” najpóźniej do dnia stanowiącego ostatni dzień terminu wyznaczonego do składania ofert, przy czym liczy się faktyczny termin uznania kwoty w/w wadium na w/w rachunku bankowym.
7. Otwarcie i rozpoznanie ofert nastąpi w drugim dniu roboczym po upływie terminu do składania ofert (tj. do dnia 14 lutego 2022 r.),, o godz. 12:40 w Biurze Syndyka przy ul. Marszałkowskiej 9/15 lok 53 w Warszawie. O terminie otwarcia ofert nie będzie dodatkowego powiadomienia.
8. Jeśli zostały złożone więcej niż jedna oferta spełniająca warunki postępowania konkursowego, syndyk zarządza przeprowadzenie aukcji (przetarg ustny) wśród wszystkich obecnych oferentów, których oferty nie zostały odrzucone.
9.Szczegółowe informacje na temat regulaminu postępowania i jego przedmiotu są udzielane również za pośrednictwem poczty elektronicznej [email protected], a także na stronie internetowej http://beneficjum.eu/ogloszenia-o-sprzedazy
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie