Plewiska, wielkopolskie
To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Szczegóły
Opis
Sprzedaż odbędzie się na zasadach określonych w Regulaminie
Cena wywoławcza wynosi 354.500 zł.
Kryterium wyboru jest najwyższa zaoferowana cena, jednak nie mniej niż 354.500 zł.
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest złożenie pisemnej oferty bezpośrednio w Kancelarii Syndyka Andrzeja Jabłońskiego ul. Wierzbięcice 7/1, 61-569 Poznań lub przesłanie jej listami poleconymi na adres Kancelarii Syndyka w terminie do dnia 07.02.2022r. (decyduje data wpływu oferty do Syndyka).
Otwarcie i rozpoznanie ofert odbędzie się ul. Wierzbięcice 7/1, 61-569 Poznań o godz. 15:00 w dniu 11.2.2022r
Oferta z wymaganymi dokumentami powinna być umieszczona w zamkniętej kopercie z dopiskiem - NIE OTWIERAĆ PRZETARG - ANITA HOLC-ŁUKOMSKA i musi zawierać oznaczenie składającego ofertę
Oferta zakupu powinna zawierać: Sygn. akt XI GUp 797/21; dokładne oznaczenie składającego: imię i nazwisko lub nazwę firmy, miejsce zamieszkania lub siedzibę, nr tel. kont.; oferowaną ceną wyrażoną cyframi i słownie, w przypadku rozbieżności decyduje cena wyrażona słownie
Osób fizyczne podają PESEL. W przypadku wspólności majątkowej małżeńskiej i zakupu nieruchomości ze środków pochodzących z majątku wspólnego podpisy obojga małżonków lub zgoda jednego z nich wyrażona na piśmie z podpisem notarialnie poświadczonym
Osoby prawne i jednostki nie będące osobami prawnymi, którym ustawa przyznaje osobowość prawną i osób prowadzonych działalność gospodarczą, wskazują KRS lub CEIDG; wszelkie zezwolenia i zgody, jeżeli są one wymagane prawem lub umową danego podmiotu; w przypadku spółek prawa handlowego - uchwałę odpowiedniego organu wyrażającego zgodę na nabycie nieruchomości
Każdy z podmiotów zobowiązany jest załączyć: zobowiązaniu oferenta do pokrycia opłat związanych z zakupem (taksa notarialna, opłaty sądowe i inne podatki i opłaty); nr rachunku bankowego dla zwrotu wadium; dowód wpłaty wadium
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w kwocie 35.450 zł. na rachunek bankowy masy upadłości: 56 1090 2590 0000 0001 4847 2621, z dopiskiem WADIUM PRZETARG, wszystkie opłaty bankowe ponosi oferent
Wpłata wadium musi być zaksięgowana na rachunku bankowym masy upadłości najpóźniej w dniu składania ofert do 07.02.2022 r.
W przypadku otrzymania przez Syndyka w terminie, co najmniej jednej oferty na zakup nieruchomości, Syndyk lub ustanowiony przez niego pełnomocnik przeprowadzi licytację
Postąpienie nie może być mniejsze niż 500 zł.
Kupujący zobowiązany jest wpłacić cenę w terminie 30 dni od daty wyboru oferty
W przypadku wybrania oferty danego oferenta, wadium zostaje zaliczone na poczet ceny sprzedaży.
W przypadku, gdy wadium zostanie wpłacone, jednakże oferent, będzie uchylał się od zawarcia umowy lub wstrzymywał się z zapłatą pozostałej zaoferowanej części ceny, wadium przepada na rzecz masy upadłości
Potrącenie wierzytelności przysługujących kupującemu w stosunku do upadłego, jest niedopuszczalne i nieskuteczne
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie