Gierałtowice, śląskie
Szczegóły
Opis
Suma oszacowania ½ udziału w nieruchomości wynosi: 232.850,00 zł zł (słownie: dwieście trzydzieści dwa tysiące osiemset pięćdziesiąt złotych)
Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi 70 % oszacowanej wartości nieruchomości, tj. 162.995,00 zł
Nieruchomość znajduje się granicach terenów oznaczonych symbolami:
MU/MR – obszary zabudowy mieszkaniowo-usługowej i zagrodowej (działka nr 189/19, 192/19),
RE – obszary użytków rolnych w ciągach ekologicznych (działka nr 189/19)
Nieruchomość zwolniona z podatku od towarów i usług, dokumentem sprzedaży będzie faktura VAT.
Przystępujący do licytacji ma obowiązek złożyć wadium w wysokości jednej dziesiątej części oszacowanej wartości nieruchomości, tj. 23.285,00 zł w gotówce w dniu 9.03.2022 r. do godziny 10.00. Wadium można także wpłacić na rachunek tut. organu - NBP o/Katowice nr 46 1010 1212 3185 2513 9120 0000. Wpłacone wadium musi znajdować się na rachunku organu egzekucyjnego w dniu licytacji, tj. wpłata winna być odnotowana na rachunku bankowym tut. organu w dniu 8.03.2022 r.
Szczegółowe informacje pod nr tel. 32 33 99 818
Licytacja może być odwołana bez podania przyczyn.
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie