Wróć do listy

Piekary Śląskie, śląskie

173 999 zł
3 573 zł/m2
Mieszkanie 48,70 m2 2 pokoje Parter Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-32%
Zakończona
-32%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 173 999 zł
Powierzchnia 48,70 m2
Województwo śląskie
Ulica Skłodowskiej-Curie 129
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 17 399 zł
Numer oferty 161522X378284527
Termin wpłaty wadium 08-02-2022 Co to znaczy?

Opis

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Piekarach Śl. ogłasza przetarg ustny na zawarcie umowy
ustanowienia odrębnej własności lokalu mieszkalnego, który odbędzie się w dniu:
09.02.2022r. o godz. 900
1. ul. Skłodowskiej-Curie 129/I/2 o pow. 48,70 m2
– 2 pokoje, kuchnia, łazienka , wc,
przedpokój , balkon , gaz , c.o. - parter.
Wadium – 17.399,00 zł.
Cena wywoławcza do licytacji wg wyceny wynosi 173. 999,00- zł. (cena za 1 m2 – 3.572,88 zł.)


WARUNKI UCZESTNICTWA W PRZETARGU USTNYM BEZ OGRANICZEŃ
- złożenie pisemnego oświadczenia o przystąpieniu do przetargu – do 08.02.2022r.
- zapoznanie się ze stanem technicznym mieszkania; przebudowa mieszkania za zgodą Spółdzielni.
- Wadium należy wpłacić na konto Spółdzielni PKO o/Piekary Śl. 47 1020 2368 0000 2902 0022
3149 na dzień przed wyznaczoną datą przetargu.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.