Wróć do listy

Sielsko, zachodniopomorskie

7 600 zł
Działka 0.21 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 7 600 zł
Miasto Sielsko
Powierzchnia 0.21 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 1 500 zł
Numer oferty 161443X378099509
Termin wpłaty wadium 25-01-2022 Co to znaczy?

Opis

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA ODDZIAŁ TERENOWY W Szczecinie ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej na terenie gminy Węgorzyno powiat łobeski, pochodzącej z byłego Państwowego Funduszu Ziemi.
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość rolna, niezabudowana, określona w wykazie z dnia 09.09.2021 r. nr SZC.WKUR.NO.4240.W.89.2021.JB, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 291 z obrębu Sielsko, okręg podatkowy III o powierzchni ogólnej 0,2100 ha, tj. 0,2100 ha użytków rolnych.
Dla nieruchomości prowadzona jest księga wieczysta w XXXX/XXXXXXXX/X.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.