Wróć do listy

Drwęczno, warmińsko-mazurskie

126 050 zł
Działka 0.8884 ha 2 działek Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 126 050 zł
Miasto Drwęczno
Powierzchnia 0.8884 ha
Województwo warmińsko-mazurskie
Liczba działek 2
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 12 605 zł
Numer oferty 159784X374214131
Termin wpłaty wadium 19-01-2022 Co to znaczy?

Opis

Oddział Terenowy Olsztyn
OGŁASZA KOLEJNY (III) PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY (LICYTACJA) NA
SPRZEDAŻ
nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, pochodzącej
z byłego Państwowego Funduszu Ziemi położonej na terenie gminy Orneta, powiat lidzbarski, woj.
warmińsko – mazurskie.

Nieruchomość niezabudowana, położona na terenie gminy Orneta, składająca się działki
oznaczonej w ewidencji gruntów obrębu Drwęczno , jako:
- działka Nr 71 pow. 0,2353 ha, KW Nr XXXX/XXXXXXXX/X
- działka Nr 72 pow. 0,6531 ha, KW Nr XXXX/XXXXXXXX/X
Ogólna powierzchnia łączna nieruchomości wynosi 0,8884 ha, z czego:
- pastwiska trwałe: 0,8352 ha, w tym: PsIV – 0,8352 ha,
- nieużytki: 0,0532 ha
w tym: 0,8352 ha użytków rolnych.

Przetarg odbędzie się w dniu 20.01.2022 roku, o godz. 11.00 w siedzibie OT
Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Olsztynie Sekcja Zamiejscowa w
Lidzbarku Warmińskim ul. Ornecka 6a
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi – 126.050,00 zł
(słownie: sto dwadzieścia sześć tysięcy pięćdziesiąt złotych )
Cena zawiera koszty przygotowania nieruchomości do sprzedaży.
Cena zawiera podatek VAT w stawce obowiązującej w dacie zawarcia umowy notarialnej.
Wadium wynosi: 12 605,00 zł
Minimalne postąpienie 1 300,00 zł

Historyczne ceny