Wróć do listy

Solec Nowy, wielkopolskie

17 175 zł
Działka 0.5 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 17 175 zł
Miasto Solec Nowy
Powierzchnia 0.5 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 2 290 zł
Numer oferty 158774X371848711
Termin wpłaty wadium 13-01-2022 Co to znaczy?

Opis

Kancelaria Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Wolsztynie na podstawie art. 10136 § 1 w zw. z art. 867 § 1 w zw. z art. 8791 i nast. ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 14-01-2022 o godz. 10:00 w kancelarii komornika odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości położonej przy ,Nowa Wieś, 64-234 Przemęt, dla której działka nr 189/1 (adres: ul. , Nowa Wieś, 64-234 Przemęt) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Opis nieruchomości:
nieruchomość położona jest w woj. Wielkopolskim na terenie gminy Przemęt w obrębie miejscowości Nowa Wieś, oznaczona jest numerem ewidencyjnym działki nr 189/1 posiada powierzchnię 0,50ha,działka o kształcie regularnym z dostępem do działki poprzez drogę gruntową nieutwardzoną, najbliższe otoczenie nieruchomości stanowią tereny upraw rolnych – łąki, w bliskim sąsiedztwie nieruchomości stanowiącej przedmiot licytacji znajdują się tereny łąk, działka sklasyfikowana jako Ł IV - 0,50ha, dla nieruchomości Sąd Rejonowy w Wolsztynie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW: XXXX/XXXXXXXX/X

Suma oszacowania wynosi 22 900,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 17 175,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 2 290,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 08:00 do godz. 14:00.

Historyczne ceny